Usuwanie przebarwień posłonecznych

Większość z nas uwielbia wakacje i plażowanie, a co za tym idzie – również opalanie. Niestety, często po takich urlopach, powstają nam przebarwienia lub tak zwane plamy posłoneczne. Nie pojawiają się u wszystkich, za ich występowanie jest odpowiedzialny fototyp skóry, a także niektóre choroby i leki. Niestety, czasami sami jesteśmy winowajcami, gdy za długo przebywamy na słońcu i zapominamy o odpowiedniej pielęgnacji.

Plamy posłoneczne lubią długo się utrzymywać, przez co nasza jak dotąd nieskazitelna cera, może nie prezentować się już tak zjawiskowo. Na płytkie przebarwienia pomagają czasem domowe metody, jednak te głębsze i węższe, mogą wymagać interwencji specjalisty.

Dr Legrand posiada w swojej ofercie skuteczne zabiegi, dzięki którym pozbędziecie się niechcianych plam posłonecznych. Jednym z nich jest laserowe usuwanie przebarwień, wykonywane przy użyciu nowoczesnego lasera Dye-VL, który jest najbezpieczniejszym i najbardziej precyzyjnym sprzętem tego typu. Już po pierwszym zabiegu, koloryt skóry jest wyraźnie bardziej jednolity, a cera zyskuje młodszy wygląd.

Laserowe usuwanie przebarwień to jednak nie jedyna metoda, którą mamy do zaoferowania osobom, mierzącym się z problemem plam słonecznych. Usuwamy je również za pomocą peelingu chemicznego TCA, redukującego nadmiar produkowanej melaniny, co ostatecznie prowadzi do pozbycia się wszystkich przebarwień nie tylko posłonecznych, ale również pozapalnych, soczewicowatych, a także melasmy. Zabieg wyraźnie wyrównuje koloryt cery. Dla Pan, którym zależy również na zabiegu anti-aging, proponujemy z kolei Ferulac Peel, czyli peeling medycznych najnowszej generacji. Działa nie tylko przeciwstarzeniowo, ale również depigmentacyjnie oraz antyoksydacyjnie. Dzięki wykorzystaniu nanotechnologii, dociera do głębszych warstw skóry i pozwala w nich działać aktywnym składnikom przez dłużej.

Zapraszamy wszystkie Panie na zabiegi, które pomogą poradzić sobie z plamami posłonecznymi. Jeśli interesuje Was laserowe usuwanie przebarwień lub inny z naszych zabiegów, serdecznie zapraszamy do kontaktu.