Trivial Pursuit Harry Potter — gra, którą pokocha każdy

Wieczory ze znajomymi to nie tylko okazja do tego, aby posiedzieć i porozmawiać. Można także oddać się wspólnej zabawie, która często przeradza się w wielogodzinną grę. Trivial Pursuit Harry Potter to gra, która z pewnością rozrusza wszystkich znajomych oraz domowników. Co więcej, chętnie biorą w niej udział najbardziej nieśmiałe osoby. Decydując się na tę grę, możesz liczyć na świetną zabawę, która często będzie połączona z głośnymi okrzykami, a także salwami śmiechu. Jej znakiem rozpoznawczym jest nie tylko najbardziej znana saga, ale także proste zasady i intuicyjne rozwiązania, które sprawiają, że żaden z zawodników nie musi być doświadczonym graczem. Producent zadbał o to, aby gra pozwalała na doskonałą zabawę, bez konieczności zaznajamiania się z przydługą instrukcją, która w nierozstrzygniętych momentach nie sprzyja przyjacielskiej rozgrywce.

Decydując się na Trivial Pursuit Harry Potter możesz liczyć na nietuzinkową grę, w którą chętnie będą grali Twoi znajomi i rodzina, a czas spędzony przy niej upłynie na dobrej zabawie i wielu godzinach śmiechu.

Trivial Pursuit Harry Potter — dwie części, obok których nie można przejść obojętnie

Trivial Pursuit Harry Potter to doskonałe rozwiązanie dla fanów Harry’ego Potera. Dwie gry z tej serii dostarczą wielu pytań z filmowego świata oraz świata magii. Niektóre z nich mogą stanowić nie lada wyzwanie nawet dla Potteromaniaków. Dzięki tej grze możesz przekonać się o tym, ile tak naprawdę wiesz z książki i filmu. Przekonasz się, czy magia nie jest Ci obca.

Jeżeli jeszcze nie dostałeś swojego listu z Hogwartu, możesz przypuszczać, że uznano Cię za Mugola. A może zawieruszył się w grze? Sprawdź to koniecznie!

Trivial Pursuit Harry Potter to rozrywka doskonała dla całej rodziny. Przez wiele godzin świetnie będą bawić się zarówno dzieci, jak i dorośli. Gra przeznaczona jest dla fanów świata magii i Harry’ego Pottera. Dzięki niej z powodzeniem będziesz mógł sprawdzić, czy Twoja wiedza na temat magii i głównego bohatera nie jest dziurawa.