Gdzie wykonać dobre implanty w Kielcach?

Piękne zęby to nie tylko kwestia naszego zdrowia, ale też estetyki. Dlatego, gdy stan naszej jamy ustnej na to pozwala, przychodzi czas, by zatroszczyć się o wygląd naszych zębów.

Sposób na nowy uśmiech

Czasem wystarczą drobne zabiegi estetyczne, jak na przykład wybielanie, innym razem jedynym sposobem na piękne zęby są implanty. Kielce to jedno z miast, gdzie możemy zyskać nowy, zachwycający uśmiech. Implantami możemy zastąpić całe uzębienie lub tylko pojedyncze zęby. Ta metoda nie należy do najtańszych, ale ma wiele niewątpliwych zalet. Wstawienie implantu nie wymaga szlifowania sąsiadujących z nim zębów, co jest konieczne w innych metodach. Implanty wyglądają bardzo estetycznie i to przez długie lata. Wyglądem nie odbiegają od prawdziwych zębów, doskonale też przejmują ich funkcje, dając ogromny komfort ich „użytkownikom”. Implanty założone są na stałe, więc pozwalają uniknąć wszelkich problemów, jakie sprawiają protezy ruchome. Jeżeli nie ma przeciwwskazań, na implanty mogą zdecydować się dorosłe osoby w każdym wieku. Ich wszczepienie musi być jednak poprzedzone wieloma szczegółowymi konsultacjami z lekarzem stomatologiem.

Trwałość i naturalność

Dzięki implantom w krótkim czasie możemy stać się posiadaczami pięknych i trwałych zębów, które doskonale zastąpią nam nasze prawdziwe zęby. Implanty zapobiegają zanikom kości, które mogą się zdarzyć po usunięciu zęba. Implant po wszczepieniu zrasta się z kością i staje się integralną częścią jamy ustnej. To rozwiązanie staje się coraz popularniejsze, dlatego w niemal każdym mieście znajdziemy gabinet stomatologiczny, który ma w swojej ofercie implanty – Kielce są jednym z nich. Implanty to najlepsze rozwiązanie, ale aby odbudować brakujące zęby możemy się też zdecydować na inne metody. Należą do nich między innymi korony, mosty czy protezy stomatologiczne. Dobrym sposobem na piękne zęby są także licówki, czyli cieniutki nakładki na zęby, które poprawią ich wygląd. Wykonywane są zazwyczaj z porcelany i pozwalają nam zyskać uśmiech jak u gwiazdy filmowej. Jeżeli nie wiemy, która z tych metod jest dla nas najbardziej odpowiednie, to skorzystajmy z konsultacji ze stomatologiem, który udzieli nam profesjonalnej porady.