Depilacja laserowa

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa (Wrocław) to metoda depilacji, którą wybiera coraz więcej kobiet. Jest skuteczniejsza od depilacji mechanicznej i jej efekty utrzymują się dłużej. Jest zabiegiem mniej bolesnym i wywołującym mniej podrażnień. Depilacja laserowa trwa nieco dłużej niż mechaniczna, jednak jej efekty są dużo trwalsze.

W klinikach wykonujących zabieg używa się nowoczesnych urządzeń, dzięki którym zabieg jest krótszy i prawie bezbolesny.

Jak działa laser do depilacji?

Lasery do depilacji, których używa się w klinikach medycyny estetycznej, działają na bazie kilku rozwiązań, są to:

  • ototermoliza selektywna – precyzyjne docieranie światła lasera do aktywnej melaniny,
  • czytnik SkinTel – bada poziom aktywnej melaniny w skórze, dzięki czemu można precyzyjnie dobrać parametry zabiegu i zapewnić najwyższe komfort, skuteczność i bezpieczeństwo,
  •  Photon Recycling – lustra w głowicy odbijają światło, pozwalając na efektywniejsze wykorzystanie światła lasera podczas zabiegu,
  • Advanced Contact Cooling – system chłodzenia zapewniający brak podrażnień po zabiegu.

Jak przygotować się do depilacji laserowej?

Przed depilacją laserową (Wrocław) należy się odpowiednio przygotować – odstawić leki z retinoidami, zrezygnować z preparatów z dziurawcem, nie wykonywać zabiegów złuszczających naskórek oraz przestać wykonywać depilację mechaniczną.

Depilacja laserowa (Wrocław) wykonywana we wrocławskiej klinice medycyny estetycznej Glow Clinic jest bezpieczna i nieinwazyjna, dzięki czemu zyskuje coraz większe grono zadowolonych klientek. Zabieg wykonują doświadczeni magistrzy kosmetologii lub lekarze medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem oraz z użyciem nowoczesnego sprzętu i wysokiej jakości preparatów.

Glow Clinic we Wrocławiu jest także miejscem, w którym są wykonywane inne zabiegi takie jak powiększanie ust, mezoterapia igłowa i bezigłowa, botoks, modelowanie twarzy i usuwanie zmarszczek oraz wiele innych. Każdy z zabiegów jest bezpieczny dla zdrowia, jednak należy pamiętać, że mogą pojawić się skutki uboczne takie jak zaczerwienienia oraz delikatne pieczenie.