Czym tak właściwie jest biała szałwia?

Po co stosuje się białą szałwię?

Według tradycji rdzennych mieszkańców Ameryki biała szałwia uważana jest za święte ziele. Dymu tego zioła używa się podczas ceremonii przemiany ciała i umysłu oraz do oczyszczania energii ludzi, jak i pomieszczeń. Istnieje biała szałwia z dodatkiem płatków różanych, które reprezentują siedem ośrodków energetycznych w ludzkim ciele. Spalanie tych płatków ma posłużyć jako przywołanie miłości i rozbudzenie zmysłowości. Zapach rośliny, jakim jest biała szałwia, ma właściwości łagodzące napięcie i kojące, ale również pomaga zniwelować zmęczenie i niepokój. Poprawne korzystanie z szałwii od marki JOY IN ME polega na tym, aby podpalić ją z jednej strony, a po chwili zdmuchnąć płomień, żeby kadzidło się lekko tliło. By ugasić kadzidło, należy dokładnie i ostrożnie przyłożyć oraz przycisnąć je do talerzyka dymiącym końcem i upewnić się, że całkowicie zgasło. Białą szałwią możesz okadzać pomieszczenia lub przedmioty. Wymiary tej szałwii to: wysokość: 15 cm, szerokość: 15 cm.

Yerba Santa biała szałwia — Tatuum

Ten rodzaj Yerba Santa biała szałwia możemy znaleźć w zachodnich rejonach Stanów Zjednoczonych, gdzie jest ręcznie zbierana, wraz z ogromnym poszanowaniem dla jej naturalnego środowiska. Ma kilka właściwości, jakimi są: antybakteryjne, przeciwzapalne oraz dzięki jej słodkawo-ziołowym dymowi wypełnia przestrzeń pozytywną energią. Warto wspomnieć, że tradycja palenia Yerba Santa jest związana z rytuałami ochronnymi i wyznaczaniem granic. Jej długość wynosi 10 cm.

Czym właściwie jest Tatuum Generations?

Bardzo dobre pytanie! Jest to program lojalnościowy marki Tatuum, dzięki któremu zbierasz specjalne punkty, które otrzymujesz za zakupy stacjonarne lub internetowe. Na początek oferują bon w wysokości 50 złotych, a dodatkowo otrzymasz od nich dostęp do unikalnych promocji, na urodziny sprezentują Ci bon aż -15% oraz każdy Twój zakup będzie punktowany i będzie przybliżał Cię do bonu lojalnościowego! Bardzo istotne jest, by przy rejestracji w sklepie internetowym podać ten sam numer telefonu lub adres e-mail, na który rejestrowana była Twoja karta. Kup białą szałwia z kartą lojalnościową już dziś!