Nożyczki dla niemowląt od Babyono!

Paznokcie niemowląt wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Ich obcinanie bardzo często nie jest proste i sprawia rodzicom sporo trudności. Dzieci często niespokojnie kręcą się podczas tego zabiegu, a w takiej sytuacji bardzo łatwo o przypadkowe zranienie lub skaleczenie malucha. Nic dziwnego, że cała ta czynność wywołuje duży niepokój u rodziców. Nie można jej jednak ominąć, jednak należy zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia. Zwykłe nożyczki mogą okazać się za duże i za ostre, dlatego ważne jest, by zaopatrzyć się w nożyczki dla niemowląt, dzięki którym cała czynność będzie dużo prostsza.

Obcinanie paznokci niemowląt to czynność, która wymaga dużo precyzji, a także cierpliwości, skupienia oraz spokoju. Maluszki świetnie wyczuwają emocje rodziców, dlatego, gdy podczas tego zabiegu będą zestresowani, one same będą się mu skutecznie opierać. Specjalne nożyczki dla niemowląt zostały tak zaprojektowane, by zmniejszyć do minimum ryzyko skaleczenia dziecka, a tym samym zniwelować stres rodziców. Ich rozmiar oraz kształt został specjalnie dopasowany do malutkich paznokci niemowlaków. Wyprofilowane uchwyty, pozwalają na pewne i wygodniejsze trzymanie.

Nożyczki dla niemowląt to konieczne akcesorium, jeśli nie chcemy każdorazowo odczuwać ogromnego stresu, podczas zabiegu obcinania malutkich paznokietków. Zwykłe nożyczki mogą nieprzyjemnie skaleczyć delikatną skórę dziecka, co może prowadzić nie tylko do lęku malucha przed kolejnym obcinaniem, ale także do Twojego stresu, związanego z tym zabiegiem. Zaokrąglone końcówki nożyczek od Babyono, pomogą Ci zredukować lęk i ryzyko skaleczenia do minimum.

Babyono to marka, która od 30 lat wspiera mamy oraz ich pociechy. Od 1990 roku dostarczamy bezpieczne i wygodne akcesoria, pomagające w opiece nad dzieckiem, a także nad sobą. Łączymy sprawdzone, działające rozwiązania z uroczym designem. Dołącz do grona zadowolonych mam i zaufaj Babyono! Przekonaj się sama, że nasze nożyczki dla niemowląt, jak i inne produkty, nie mają konkurencji!