Kulinarny przebój

Dieta pudełkowa jest kulinarnym przebojem od paru dobrych lat. Choć początkowo uważano ją za dietę celebrytów, to ma obecnie wielu zwolenników i jest dostępna w coraz większej liczbie miast.

Nie tylko w Warszawie

Zaletą diety pudełkowej jest przede wszystkim to, że ktoś nas wyręcza w przygotowywaniu jedzenia, które jest smaczne i zdrowe. Coraz częściej możemy zamówić dietę pudełkową, która pozwoli nam w odchudzaniu lub będzie tak skomponowana, aby nie zaszkodziła naszemu zdrowiu. Catering dietetyczny oferowany jest między innymi w Warszawie, Płocku, Radomiu i kilku innych miastach. Dieta pudełkowa to może być pierwszy krok do zdrowego odżywiania. Posiłki przygotowywane są według wytycznych dietetyczki, która bierze pod uwagę indywidualne potrzeby klienta i jego stan zdrowia. W jadłospisie firmy oferującej catering dietetyczny są między innymi diety przeznaczone dla ludzi cierpiących na cukrzycę lub różnego rodzaju alergie pokarmowe. Dieta bezlaktozowa przeznaczona jest dla tych, którzy nie mogą pić mleka i jeść nabiału. Dla takich osób przyrządzane są dania bogate w warzywa, owoce czy chude mięso, a nabiał zastępuje się tofu, jogurtami i innymi napojami.

Dla lepszego samopoczucia

Dieta bezglutenowa to produkty lekkie i zdrowe. Przechodzą na nią nie tylko te osoby, które cierpią na nietolerancję glutenu, ale też te, które chcą go po prostu wyeliminować ze swojej diety. Niektórzy robią to dla lepszego samopoczucia i żeby zyskać lepszą sylwetkę. Takie posiłki przygotowywane są z warzyw i owoców, a także kaszy, nabiału, chudego mięsa i ryb. Wyeliminowanie glutenu pozwala nam schudnąć, bo jego nadmiar wzmaga apetyt. Gluten utrudnia także organizmowi wchłanianie tak cennych dla niego składników i mikroelementów jak na przykład żelazo, wapń, cynk czy witamina D. Jednak całkowite wyeliminowanie go z diety również nie jest korzystne dla naszego zdrowia, dlatego warto tę dietę skonsultować z dietetyczką. Jest wiele powodów, aby zdecydować się na catering dietetyczny – Warszawa Białołęka, to jedno z miejsc, do którego nasza firma dociera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *