Kim jest lekarz rodzinny?

Lekarz rodzinny jest zazwyczaj lekarzem pierwszego kontaktu, do którego udajemy się w celu uzyskania pomocy medycznej związanej z Naszym stanem zdrowia. Lekarzem rodzinnym jest internista w przypadku osób dorosłych oraz pediatra w przypadku dzieci i młodzieży.

Każdy pacjent zgłaszający się do lekarza rodzinnego zazwyczaj ma wybór, czy chce skorzystać z pomocy w ramach NFZ, czy też prywatnie.

Lekarz rodzinny w Przychodni Alterida

W Przychodni Lekarza Rodzinnego Alterida, który mieści się w Poznaniu – Antoninek przy ulicy Haliny 14 przyjmuje:

  • 6 lekarzy internistów;
  • 6 lekarzy pediatrów.

Nasi pacjenci mają wybór, czy chcą skorzystać z porady odpłatnie, czy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Dzięki temu, że w Naszej Przychodni znajdują się również Poradnie Specjalistyczne oraz Laboratorium Diagnostyczne i Punkt Szczepień, umożliwia to stawianie szybszych i trafnych diagnoz dzięki możliwości przeprowadzenia badań i ich konsultacji niemalże natychmiast.

Skrócony czas oczekiwania na przeprowadzenie badań, czy też konsultacji ze specjalistą powoduje, że proces postawienia diagnozy znacznie się skraca, co z kolei pozwala na jeszcze szybsze wdrożenie odpowiednich działań oraz procesu leczenia czy rekonwalescencji.

Działania kompleksowej Naszej Przychodni sprawiają, że cieszy się ona ogromnym zaufaniem wśród Naszych pacjentów, co Nas bardzo cieszy!

Warto wspomnieć, że w ramach medycyny rodzinnej prowadzimy profilaktykę oraz pomagamy Naszym pacjentom wprowadzić do ich życia zdrowe nawyki, które mają ogromny wpływ na każdy organizm!

Zapraszamy do skorzystania z Naszych konsultacji u doświadczonych lekarz rodzinny poznań, którzy pomogą Ci w każdej znanej im dziedzinie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z Nami telefonicznie pod numerem 616107222 lub zapraszamy do Przychodni Alterida, która znajduje się w Poznaniu przy ulicy Haliny 14. Dodatkowo działamy również w Swarzędzowie i okolicach.

Oferujemy usługi z zakresu medycyny rodzinnej zarówno na NFZ, jak i odpłatnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *